Dwa progi rabatowe przy zakupach hurtowych. Dla dobrych i bardzo dobrych Klientów. Minimalne zamówienie 500 zł. Sprzedaż hurtowa nie obejmuje działu perfumerii.

1

Aby dokonać rejestracji klienta rabatowego należy zarejestrować się w naszym sklepie internetowym i przesłać na nasz e-mail kopie dokumentów rejestracyjnych firmy (NIP, REGON, zaświadczenie o wpisie do ewidencji działalności gospodarczej/KRS).

2

Po rejestracji i przyznaniu progu rabatowego, Klient hurtowy loguje się do platformy hurtowej używając swojego adresu e-mail i otrzymanego hasła, gdzie będzie mógł dokonywać zakupów ze specjalnym hurtowym rabatem. Część towaru jest dostępna na zamówienie, rzeczy niedostępne w sklepie lub katalogi bielizny można ściągnąć ze strony: http://www.hurtownia24.net/index.php/katalogi-dla-odbiorcow-hurtowych/

Zamówienie realizowane są wyłącznie po przedpłacie przelewem na konto. Zakupami hurtowymi objęte są też produkty umieszczone na koncie Allegro.

3

Do każdego zamówienia dołączona jest faktura VAT. Czas realizacji zamówień z rabatami uzależniony jest od zamówionych przedmiotów i ich ilości, wynosi od 24 godzin, w skrajnych przypadkach do 14 dni. Informacja o czasie realizacji jest przesyłana na e-mail po złożeniu zamówienia na dane artykuły. Jeden koszt przesyłki, tylko kurierskiej.

Zapraszamy do kontaktu: biuro@hurtownia24.net


  • Facebook
  • PDF
  • Wykop
  • Blogger.com